Sveiki atvykę į Kupiškio mokyklos “Varpelis” internetinę svetainę!

Kupiškio  mokykla „VARPELIS“

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Vytauto g. 26, LT-40115 Kupiškis
  • Tel. + 370 459 35 297
  • Mob. Tel. 8 687 04 951
  • E. p. varpelis.kupiskis@gmail.com

  • Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041033
Mano dienynas
Patyčių dėžutė
Kupiškio savivaldybė

Švietimo ministerija

Pilietiškumo mokykla

KAZIUKO KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS KITAIP – „RENKUOSI KURTI TVARIAI“

Ei, drauguži, ar girdi? Griežia muzika tranki, tai bent mugė! Tai kermošius! Čia Kaziukas atsilošęs, dailiai raito sau ūsus. Pažiūrėkit, kaip gražu! Verbos skintos, verbos pintos, žolynėliais padabintos, ir aukštesnės, ir žemesnės pirk, žmogau ir gali neštis!

 

Šitaip smagiai, Kovo 8-tą dieną, pavasariui duris atvėrė vaikų ansamblis „Voversėlis“. Vaikai džiugino susirinkusius, pagal etninę programą, atliekamomis tarmiškomis dainomis ir rateliais.

 Visa mokyklos bendruomenė susirinko pasidairyti po „Kaziuko mugę“, pasidžiaugti kūrybiniais dirbiniais, pasidalinti gera nuotaika, idėjomis ir galbūt šį tą įsigyti.

Visą savaitę mokyklos grupėse vyko kūrybinės dirbtuvės „kitaip“. Kas vieni darbavosi, kas pasitelkė tėvelių pagalbą… Buvo gaminami darbeliai pasitelkiant tvarumo priemones, stengiantis tausoti gamtą, dar kartą panaudoti antrines žaliavas. Šitaip vaikai buvo skatinami sužinoti, kaip kiekvienas  iš mūsų, gali  sumažinti atliekų kiekį pasaulyje  ir prisidėti prie gamtos tausojimo.

Siekėme ugdyti vaikų kūrybiškumą, saviraišką, domėjimąsi naujais dalykais, kurti, savaip pertvarkyti, daryti kitaip, drąsiai veikti, spręsti problemas.

Etninio vaikų ugdymo grupė