Sveiki atvykę į Kupiškio mokyklos “Varpelis” internetinę svetainę!
Kupiškio  mokykla „VARPELIS“

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Vytauto g. 26, LT-40115 Kupiškis
  • Tel. + 370 459 35 297
  • Mob. Tel. 8 687 04 951
  • E. p. varpelis.kupiskis@gmail.com

  • Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041033
Nuorodos
Mano dienynas
Patyčių dėžutė
Kupiškio savivaldybė

Švietimo ministerija

Į muzikos šalį vandens ritmu

Su muzikos mokytoja Vaida Kalamažnikiene dalyvaujame ilgalaikiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų respublikiniame projekte ,,Į muzikos šalį“, kuriame pasitelkiant kūrybiškumą ir fantaziją iš aplinkoje esančių antrinių medžiagų ir gamtoje randamų žaliavų gaminame muzikos instrumentus ir jais muzikuojame. Projektas susideda iš penkių etapų. Trijuose jau sėkmingai dalyvavome, gamindami instrumentus iš popieriaus ir plastiko, o vasaros metu muzikuojame pasitelkę vandenį.

              Net netikėjome, kad tiek teigiamų emocijų pavyks patirti! Vaikams labai patinka STEAM veiklos su vandeniu skambant smuzikai. Daug džiaugsmo ir puikių įspūdžių suteikė grojimas muzikinėmis taurėmis, kaip smagu buvo išgavus švelnią melodiją. Interaktyvių grindų pagalba ,,braidėme” po vandenį , bangavome greičiau ir lėčiau, pataikydami į ritmą. Veiklą tęsėme lauke, pasitelkdami vandenį.  Klausėmės, kokie garsai girdisi pilstant, taškant, maišant , pritarėme muzikai teškenimu, buvome tikri muzikantai, išbandantys vis naujus akordus.

              Projektinių veiklų metu vaikai tobulina meninę kompetenciją, lavina kūrybinius- muzikinius gebėjimus, plėtoja saviraišką, pratinasi tausoti gamtą, panaudojant antrines žaliavas.

 

                                                                                    ,,Drugelių” grupės mokytoja Laima Plepienė