Sveiki atvykę į Kupiškio mokyklos “Varpelis” internetinę svetainę!
Kupiškio  mokykla „VARPELIS“

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Vytauto g. 26, LT-40115 Kupiškis
  • Tel. + 370 459 35 297
  • Mob. Tel. 8 687 04 951
  • E. p. varpelis.kupiskis@gmail.com

  • Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041033
Mano dienynas
Patyčių dėžutė
Kupiškio savivaldybė

Švietimo ministerija

PILIETINIO IR TAUTINIO UGDYMO PROJEKTO „AUGU LIETUVOJ“ įgyvendinimas

2021 m. rugsėjo– gruodžio mėn. buvo vykdytas Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Augu Lietuvoj“. I etapas – „Duonos ir lino kelias“. Projekto akcentas – tai etninio vaikų ugdymo grupės lėlių teatro spektaklis „Zūr zūr malūnėlis“ https://www.youtube.com/watch?v=tXGFAPFR_nU 

II etapas – Paskutinė rudens šventė –  Šv. Martynas. „Žibintų diena“. Vaikučiams ir mokiniams buvo pasiūlytas šešėlių teatro  spektaklis „Mergaitė ir žibintas“ https://youtu.be/posPp7zDP5o , kurį suvaidino etninio vaikų ugdymo grupė ir „Angeliukų“ grupės vaikučiai. 

III etapas – Advento rytmetis „Jėzaus gimimo istorija. Kūrybinės dirbtuvės „Skaistaturgis“. Kūrybinėse dirbtuvėse „Skaistaturgis““  pakvietėme dalyvauti rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas. Kūrybiškai, netradiciškai įstaigų bendruomenės kūrė „Laukimo varpelius“, kuriais papuošėme savo mokyklos kiemo erdvę. Mokėsi ir giedojo pasiūlytą giesmelę „Angelo sparnas“. Etninio vaikų ugdymo grupė sukūrė šešėlių teatrą „Jėzaus gimimo istorija“ https://youtu.be/39eQbVrbzaQ . Sukurtas „Laukimo varpelių “ nuotraukų https://youtu.be/WdT3koNEJdo ir giesmelės https://youtu.be/2uCVASZr3co  video įrašų filmas patalpintas įstaigos svetainėje.

Muzikos mokytoja Vaida Kalamažnikienė