Sveiki atvykę į Kupiškio mokyklos “Varpelis” internetinę svetainę!

Kupiškio  mokykla „VARPELIS“

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Vytauto g. 26, LT-40115 Kupiškis
  • Tel. + 370 459 35 297
  • Mob. Tel. 8 687 04 951
  • E. p. varpelis.kupiskis@gmail.com

  • Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041033
Mano dienynas
Patyčių dėžutė
Kupiškio savivaldybė

Švietimo ministerija

Pilietiškumo mokykla

Šeimų gegužinė

Gegužės 18 dienos popietę, Kupiškio mokyklos „Varpelis“ kieme, netrūko šokių, dainų ir kitokių linksmybių – ugdymo įstaigos bendruomenė šventė „Šeimų gegužinę“.

Ši šventė vyksta jau antrą kartą, ir tikimasi, kad tai taps kasmetine tradicija. „Šeimų gegužinės“ idėja gimė iš noro įskiepyti vaikams meilę etninei kultūrai, susipažinti vaikus su lietuvių liaudies šokiais, dainomis. Kadangi mokykla dalyvauja respublikiniame, Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamame konkurse „Visa mokykla šoka“, tai ir renginio tikslas – populiarinti, puoselėti lietuvių liaudies šokius, kaip saviraiškos ir bendravimo priemonę, įtraukiant ne tik mažuosius, bet ir visą šeimą, mokyklos bendruomenę. Tikimasi, kad šeimos pamils liaudies šokį, kad tai būtų gražus tradicijų perdavimas. Džiaugiamės, glaudžiu bendradarbiavimu su etnografe, muzikos mokytoja Daiva Palioniene. Šventės dalyvius šokių žingsnelių mokė jos vadovaujami kolektyvai – Povilo Matulionio progimnazijos etninės kultūros būrelis „Zbitkai“ ir Kupiškio kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Jaunimo Ramuva“.

Šių metų  „Šeimos gegužinė“, lyginant su ankstesniąją, pasipildė kūrybinėmis ir sportinėmis užduotimis. Veikė „Kūrybinės dirbtuvės“, kur buvo galima kreidelėmis išmarginti ant plytelių nupieštą mamos suknelę ir tėčio kaklaraištį, pūsti muilo burbulus, dalyvauti įvairiose estafetėse, kuriose nugali draugystė.

Renginio pabaigoje šeimos apdovanotos nominacijomis. Po medalį gavo linksmiausios, sportiškiausios, aktyviausios, kūrybiškiausios, muzikaliausios, gausiausios, draugiškiausios, išradingiausios šeimos.