Sveiki atvykę į Kupiškio mokyklos “Varpelis” internetinę svetainę!
Kupiškio  mokykla „VARPELIS“

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Vytauto g. 26, LT-40115 Kupiškis
  • Tel. + 370 459 35 297
  • Mob. Tel. +370 620 92 065
  • E. p. varpelis.kupiskis@gmail.com

  • Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041033
Nuorodos
Mano dienynas

Kupiškio savivaldybė

Švietimo ministerija

Kvietimas dalyvauti projekte „Žmogaus dovana žemei“

Kaip jau žinome, siekdama pažaboti koronaviruso plitimą, Vyriausybė paskelbė karantiną Lietuvoje. Bet mes galime bendrauti ir tęsti pradėtus darbus būdami namuose. Mūsų mokykla yra užsiregistravusi dalyvauti socialiniame projekte „Žmogaus dovana Žemei“, visus geranoriškai kviečiu sudalyvauti.

Mums pranešė, kad viešas renginys Vilniaus rotušės aikštėje, skirtas Žemės valandai, kovo 28 d. neįvyks. Tačiau… kodėl gi mums nenusiuntus meilės žinutės Žemei, o per ją – Žmogui ir nepasakius, kad nepaisant nieko, TU MUMS RŪPI, ŽEME? Dabar ypač svarbu tai išreikšti. 2020 m. kovo 28 d., nuo 20.30-21.30 val. vietos laiku, žmonės visame pasaulyje vienijasi dėl šio tikslo. Būkime ir mes to dalimi.

Todėl kviečiu vaikus, mokinius, tėvelius, pedagogus prisijungti prie šios akcijos namuose, uždegant žvakelę, o gal suformuojant iš jų mandalą ar kokį nors gražų simbolį, kaip dėkingumo ženklą Žemei, Lietuvai, protėviams, šeimoms…

Žemės valandos atspindžius – po kelias nuotraukas atsiųskite į el.paštą    vaidakala@gmail.com

O dabar – tegul mūsų širdyse visada būna vietos Meilei, Dėkingumui, Atjautai, Ramybei ir Drąsai:)

PROJEKTO „ŽMOGAUS DOVANA ŽEMEI“

I ETAPAS

ŽEMĖS VALANDA

KADA? 2020 03 28 (šeštadienį) 20:30 val.

KUR? Jūsų pasirinktoje vietoje.

KĄ VEIKSIME IKI RENGINIO? Domėsimės iniciatyvos „Žemės valanda“ atsiradimo istorija, jos tikslais, motyvais. Mąstysime, mokysimės, diskutuosime, kaip geriausiai galime prisidėti prie teigiamų pokyčių Žemėje.

KĄ VEIKSIME TĄ VAKARĄ? Atliepdami į Pasaulio Gamtos Fondo (WWF) kvietimą, išjungsime šviesas vieną valandą ir uždegsime žvakelę ar suformuosime ugnies mandalą, o gal kokį nors gražų simbolį, kaip žmonių vienijimosi, dėkingumo ženklą mūsų Žemei, Žmonijai, Lietuvai, protėviams…

 

http://apkabinkimezeme.lt/zmogaus-dovana-zemei-i-etapas-zemes-valanda/

Muzikos mokytoja 

Vaida Kalamažnikienė